درباره ما

درباره ما بیشتر بدانید …

نارین وب تیمی است قدرتمند که با عزمی راسخ کار خود را در سال 1398 آغاز و قصد دارد قدم بزرگی در زمینه طراحی وب و آموزش وردپرس بردارد.همچنین محصولاتی نظیر قالب وردپرس / افزونه وردپرس را به صورت فارسی سازی شده و بدون مشکل در اختیار شما عزیزان علاقه مند می گذارد. این قالب ها و افزونه ها از لحاظ امنیتی دارای اصالت و سند خرید از سایت های معتبر و اختصاصی می باشد، و خیالتان از اورجینال بودن محصولات راحت باشد! و در صورت وجود هر گونه مشکل در استفاده از محصولات و یا خرید وجود داشته باشد تیم پستیبانی نارین وب به صورت 24 ساعته آماده پاسخ گویی به تیکت های شما می باشد.

درباره ما 1
اهدافی که در سر داریم

اهدافی که در سر داریم

چرا همیشه دنبال سایت های خارجی برای مطالب مفید باشیم، نارین وب می خواهد کاری کند که شما بهترین و مفید ترین مطالب را به راحتی و به زبان فارسی یاد بگیرید. سعی شده است که اکثر فیلم های آموزشی لازم برای یاد گیری کامل طراحی سایت با وردپرس به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته شود.

نارین وب امید دارد قدم های بزرگی در عرصه وب بردارد. پس ما را پشتیبانی کنید …

اعضای تیم نارین وب

درباره ما 3

محمود شعبانی
مدیر سایت، توسعه دهنده وردپرس، سئو، گرافیک

بنده عاشق وردپرس و وردپرس دوستا هستم! من محمود شعبانی، کارشناس نرم افزار هستم و مدیر نارین وب که از سال 1393 وارد دنیای وب شدم و دوست دارم که تجربه های خودم را در این 5 سال در اختیار شما قرار دهم.

 

09222002401

narinwebinfo@gmail.com

درباره ما 3

سامان فتاحی
مدیر سایت، محتوا نویس، پشتیبان محصولات، ویرایشگر قالب

من سامان فتاحی مدیر و توسعه دهنده نارین وب با مدرک کارشناسی نرم افزار که ازسال 96 به صورت جدی کار وب را شروع کرده ام و امید دارم  با تیمی که دارم بتوانم در این عرصه به موفقیت های بیشتری برسم.هدف ما پیشرفت وب فارسی است.

09361618204

narinwebinfo@gmail.com